O nas

Studio graficzne GraphicLab oferuje najwyższa jakość usług! Z nami osiągniesz sukces marketingowy!

Wyróżnij się! Reklama dla firm inspirowana sztuką.

Dobre materiały reklamowe nie muszą być krzykliwe i przeładowane, żeby zostały zauważone. Liczy sie oryginalny, dopasowany do wizerunku firmy projekt, estetyka, czytelna forma. W naszych projektach stawiamy na kreatywność inspirowana sztuka, wzornictwem, grafika – mamy wykształcenie artystyczne, które w połączeniu z doświadczeniem i nowoczesną technologią daje niepowtarzalne efekty. Projektowanie opakowań, wizualizacje produktów 3D, tworzenie stron internetowych – pozwól nam pokazać Twoją firmę i produkt z jak najlepszej strony!

Od projektu do montażu – wszystko w jednym miejscu.

Najpierw musisz zlecić projekt, potem poszukać dobrej drukarni, a potem zamówić fachowców, którzy zainstalują go w wybranym miejscu... zapomnij o tym! My dostarczamy gotowy produkt. Na każdym etapie jego realizacji jesteśmy do Twojej dyspozycji. Najpierw wnikliwie analizujemy potrzeby, ustalamy zarys koncepcji potem przedstawiamy wizualizacje i realizujemy projekt.

Kreatywne projekty reklamowe.

Identyfikacja wizualna to wizytówka Twojej firmy. Logo, ulotka, banery – jeden rzut oka wystarczy, by potencjalny klient ocenił co ona reprezentuje. Chcesz, żeby była postrzegana jako nowoczesna, nadążajacą za trendami w designie? Czysta forma, minimalizm, dobre wzornictwo i przede wszystkim – marketingowy sukces. Tego własnie oczekuje się po dobrych materiałach reklamowych i takie własnie projekty tworzymy.